Karnawałowy Kiermasz dla Lenki

Karnawał w naszej szkole trwa w najlepsze. Były bale, konkursy, dzień piżamy. Wolontariat „Jeden drugiemu” zorganizował także karnawałowy kiermasz różności, by wspomóc leczenie naszej uczennicy Lenki. Przez dwa dni w naszej szkole było bardzo słodko! Uczniowie wraz z rodzicami przygotowali przeróżne słodkie smakołyki – ciasta, babeczki, muffinki, wafle, ciasteczka. Można było nabyć także własnoręcznie wykonane aniołki i biżuterię. Prawdziwą ideą tego wydarzenia, była nie tylko świetna zabawa i integracja naszej szkolnej społeczności. Najważniejszym naszym celem było zebranie jak największej kwoty pieniędzy, które przybliżą Lenę do odzyskania prawdziwego dzieciństwa.
Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali, pomagali: uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom naszej szkoły. Życzymy wszystkim, by dobro wróciło ze zdwojoną siłą, a zbliżające się ferie przebiegły bezpiecznie i w karnawałowym nastroju.