Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie – Białystok

Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie  6-8.03.2020 Białystok

Miło nam poinformować, że reprezentantki naszej szkoły Zuzanna Dul i Julia Tybuszewska zajęły szóste miejsce w Polsce 👍😘💞🏆

W miniony weekend reprezentantki naszej szkoły Zuzanna Dul i Julia Tybuszewska uczestniczyły w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Badmintonie, które odbyły w Białymstoku. Aby znaleźć się w gronie 10 najlepszych zespołów dziewczęta musiały przejść eliminacje powiatowe, rejonowe i wojewódzkie. Na każdym szczeblu zawody te nasze dziewczęta wygrały.

Do zawodów W Białymstoku zgłosiło się 10 zespołów żeńskich i 11 męskich (prawo występów miało 16) – zwycięzcy zawodów wojewódzkich. Dziewczęta zostały podzielone na dwie grupy po pięć drużyn. Nasze zawodniczki znalazły się w grupie z zawodniczkami z Pabianic, Białegostoku, Sulęcina i Smólnika. Rozgrywki grupowe zakończyły na trzecim miejscu, potem były gry o miejsca.💞😘👍 Gry indywidualne i deblowe stały na bardzo wysokim poziomie, konkurencja była ogromna, mecze były wyrównane i wyczerpujące. Ostatecznie dziewczęta wróciły z pucharem i dyplomem za szóste miejsce w kraju.

Gratulacje dziewczyny, jesteście wielkie 👍🏆😘💞