Jesteśmy z Wami :)

#AnnaOstrowska #AleksandraRogowska #WeronikaMarcinkowska

 #MagdaWysocka #BeataKarkusz#MonikaJankiewicz

Postanowiliśmy działać, pomóc choć trochę tym, którzy są dziś dla nas wszystkich bardzo ważni. Pewnie tak ważni jak lekarze czy strażacy. Dzisiejsi bohaterowie. Te osoby, które stoją na pierwszej linii walki z koronawirusem a przecież są w grupie ludzi najbardziej narażonych na zakażenie. Sprzedawcy, kasjerzy, pracownicy sklepów, poczty, piekarze, kierowcy, listonosze, kurierzy. Znamy ich wszystkich i codziennie spotykamy. Panie i panowie pracujący w marketach czy w małych osiedlowych sklepikach albo ulubionych „warzywniakach” – to według nas prawdziwi bohaterowie. Choć zapewne tak jak my boją się o zdrowie swoje i swoich rodzin, nie porzucili miejsc pracy tylko każdego dnia siadają za kasą, pieką dla nas pieczywo czy przewożą produkty po Polsce. Wszystko po to, by każdy z nas w dobie epidemii miał co jeść, miał potrzebne do życia produkty. Postanowiliśmy im podziękować. Powiedzieć, że są wielcy i robią dla nas naprawdę dużo! Szkolny Klub Wolontariatu „Jeden Drugiemu”, działający przy naszej szkole zakupił ponad 120 maseczek, “dziękując” w ten sposób bohaterom obecnej sytuacji! Chcemy, by czuli się bezpiecznie. Serdecznie dziękujemy Usługom Krawieckim „U Cichej” za włączenie się w naszą akcję. Pani uszyła nam maseczki, dołączając także część od siebie. Przekazaliśmy je pani kierownik sierpeckiej Biedronki, z przeznaczeniem dla naszych cichych bohaterów. Każdy z nas może pomóc, zostając w domu. Nie narażajmy siebie i innych. #ZOSTAŃwDOMU