Konkurs Lingwistyczny

Drodzy Uczestnicy Konkursu Lingwistycznego

W kolejnej edycji Konkursu Lingwistycznego, zorganizowanej przez nauczycieli języków obcych Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu, wzięło udział 5️⃣5️⃣ uczniów z następujących szkół: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Borkowie Kościelnym, Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Ligowie, Samorządowa Szkoła Podstawowa w Przeradzu Małym, Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Rościszewie, I Prywatna Szkoła Podstawowa w Sierpcu, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu, Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu, Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Słupi, Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Szczutowie, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Tłuchowie. Konkurs sprawdzał znajomość języków: angielskiego  i niemieckiego.

III miejsce zajęli ex aequo: Julia Tybuszewska oraz Bartosz Szczygliński ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu.Gratulacje👏👏👏

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zainteresowanie naszym konkursem, opiekunom za przygotowanie uczniów 🌹🌹🌹, zwycięzcom gratulujemy 👏👏👏 oraz zapraszamy do udziału w przyszłym roku.

#LOSucharskiegoSierpc