Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu “Orzeł Informatyczny” online

Z radością informujemy, iż znane są już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Informatyczny” online. Uczestnicy tegorocznej edycji wykazali się dużą wiedzą, uzyskując bardzo wysokie wyniki. Z tego powodu składamy gratulacje wszystkim uczniom ( 25 osób), którzy postanowili wziąć udział w konkursie, wykazując szczególne zainteresowanie przedmiotem, zaangażowanie w naukę i ambicję.

Mamy zaszczyt poinformować, że wśród laureatów znaleźli się uczniowie z naszej  szkoły. Gratulujemy!

Zgodnie z regulaminem konkursu online przyznano następujące tytuły oraz dyplomy w wersji elektronicznej:
– za miejsca od I do III – tytuł i dyplom laureata ogólnopolskiego konkursu oraz nagroda:  Julia Tybuszewska kl. 7a
– za miejsca od IV do X – tytuł i dyplom laureata ogólnopolskiego konkursu: Miłosz Wadowski kl. 3d, Adrian Kapela kl. 4a, Jan Juszczyk kl. 5d, Radosław Piotrowski kl. 5c, Julia Turalska kl. 6c, Kamil Laskowski kl. 8d, Szymon Sikorski kl. 8c, Kacper Turalski kl. 8d
– pozostałym uczestnikom bez względu na uzyskany wynik przyznany został imienny dyplom uznania.

Ponadto uczestnik, który jednocześnie został laureatem konkursu i uzyskał najwyższy wynik w szkole otrzymuje możliwość bezpłatnego udziału w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Informatyczny” w sesji jesiennej w roku szkolnym 2020/2021, jeśli wyrazi taką chęć i Państwa szkoła będzie brała w nim udział.

Gratulujemy!  Elżbieta Olszewska-Lamka, Marta Turalska