Wyniki XI Konkursu Fotograficznego “Sierpc w moim obiektywie”

Laureaci XI Konkursu Fotograficznego „Sierpc w moim obiektywie” 

Podczas kameralnej uroczystości zorganizowanej 23 czerwca 2020 r. w sali teatralnej Centrum Kultury i Sztuki nastąpiło oficjalne ogłoszenie wyników IX Konkursu Plastycznego „Narysuję, namaluję … najbardziej niezwykły zakątek Sierpca” oraz XI Konkursu Fotograficznego „Sierpc w moim obiektywie” –  „Śladem budowli użyteczności publicznej w Sierpcu”.

Ich laureaci – uczniowie szkół podstawowych zostali uhonorowani przez Burmistrza – Jarosława Perzyńskiego, Zastępcę Burmistrza – Piotra Nowakowskiego oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej – Dariusza Malanowskiego pamiątkowymi dyplomami oraz niezwykle atrakcyjnymi wydawnictwami książkowymi.

I kat. wiekowa (uczniowie klas IV – VI):

Antonina Szulecka (SP Nr 2, kl. VC) -1.miejsce,

II kat. wiekowa (uczniowie klas VII – VIII):

Julia Rychlik (SP Nr 2, kl. VIIC) – 1.miejsce,

Alicja Sulkowska (SP Nr 2, kl. VIIB) – 2.miejsce,