THE BIG CHALLENGE GRATULATIONS! 🏆🥇

Szkoła otrzymała oficjalne już wyniki konkursu The Big Challenge ze statystykami i indywidualnymi miejscami uczestników. Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła osiągnęła wyniki powyżej średniej wojewódzkiej i krajowej. Szczególnie gratulujemy JONATANOWI KUSKOWSKIEMU Z KLASY 4B, który uzyskał 100 % wynik (level 1) oraz innym uczniom za zajęcie wysokich miejsc:
level 1
Dawid Misztal 5D – XII m w województwie
Julia Rzeszotarska 4A – XIX m w województwie
level 2
Julia Opolska 7A – II m w województwie, IV m w kraju
Mateusz Olszewski 6D – XV m w województwie
level 3
Filip Wiśniewski 8D – XI m w województwie
Jakub Kwiatkowski 8D – XXII m w województwie

GRATULUJEMY !👏👍

Z uwagi na bezpieczeństwo nagrody dla wszystkich uczestników zostaną uroczyście wręczone w nowym roku szkolnym. Nagrody i dyplomy wkrótce zostaną rozesłane do szkół.