THE BIG CHALLENGE GRATULATIONS! 🏆🥇

Szko艂a otrzyma艂a oficjalne ju偶 wyniki konkursu The Big Challenge ze statystykami i indywidualnymi miejscami uczestnik贸w. Z przyjemno艣ci膮 informujemy, 偶e nasza szko艂a osi膮gn臋艂a wyniki powy偶ej 艣redniej wojew贸dzkiej i krajowej. Szczeg贸lnie gratulujemy JONATANOWI KUSKOWSKIEMU Z KLASY 4B, kt贸ry uzyska艂 100 % wynik (level 1) oraz innym uczniom za zaj臋cie wysokich miejsc:
level 1
Dawid Misztal 5D – XII m w wojew贸dztwie
Julia Rzeszotarska 4A – XIX m w wojew贸dztwie
level 2
Julia Opolska 7A – II m w wojew贸dztwie, IV m w kraju
Mateusz Olszewski 6D – XV m w wojew贸dztwie
level 3
Filip Wi艣niewski 8D – XI m w wojew贸dztwie
Jakub Kwiatkowski 8D – XXII m w wojew贸dztwie

GRATULUJEMY !👏👍

Z uwagi na bezpiecze艅stwo nagrody dla wszystkich uczestnik贸w zostan膮 uroczy艣cie wr臋czone w nowym roku szkolnym. Nagrody i dyplomy wkr贸tce zostan膮 rozes艂ane do szk贸艂.