Urodziny “naszej” Hani ♥

Kiedy lipiec ma się ku końcowi, od kilku lat, pamiętamy o urodzinach “naszej” Hani. Dziewczynka została przez “Dwójkę” adoptowana i od tej pory jest członkiem naszej szkolnej rodziny. Hania dorasta i bardzo chcieliśmy się z nią w tym wyjątkowym dniu spotkać. Niestety z powodu pandemii mogliśmy jedynie przekazać jej, za pośrednictwem pracowników ośrodka, prezenty i życzenia. Znając ją, wiedzieliśmy, że przyjmie je z wielkim entuzjazmem i radością. Chcemy, by ten dzień był wyjątkowy więc zadbaliśmy o zdrowe przekąski i słodycze, by nasza jubilatka mogła zaprosić dzieci na małe przyjęcie.
Naszej Hani życzymy dużo zdrowia, wielu powodów do radości. Życzymy uśmiechu każdego dnia.
Dziękujemy koordynator fundacji “Odzyskać Radość” pani Magdalenie Kowalskiej oraz pani Grażynce za pomoc w przekazaniu upominków.