Bezpieczeństwo w ruchu drogowym

Dzieci z grupy 0A i 0B podczas zajęć oraz zabaw wzbogacały swoją wiedzę o treści dotyczące przepisów ruchu drogowego. Uczyły się jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię, poznawały telefony alarmowe oraz znaki drogowe znajdujące się w najbliższym otoczeniu. Podsumowaniem naszych działań było spotkanie z Przewodniczącym Rady Miasta – p. Dariuszem Malanowskim, Doradcą Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika, Radnym Rady Miasta – p. Piotrem Rzeszotarskim i Panią Dyrektor naszej szkoły – Anną Trzcińską, którzy wręczyli dzieciom upominki niezbędne do zachowania bezpieczeństwa w ruchu pieszym.

W dniu 9 października Nasze przedszkolaki odwiedził Doradca Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika i Radny Rady Miejskiej w Sierpcu p. Piotr Rzeszotarski. W trosce o bezpieczeństwo dzieci na drodze podarował upominki w postaci m. in. kamizelek odblaskowych, odblasków i kolorowanek. Za które bardzo dziękujemy.🚲🛴🚗