Ślubowanie Klas Pierwszych

Dnia 23 października odbyła się w naszej szkole uroczystość Ślubowania Klas Pierwszych 🎓 Zanim pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej musieli przedstawić to, czego już się w szkole nauczyli. Gotowi, odświętnie ubrani i bardzo przejęci przystąpili do zaprezentowania swoich umiejętności. Doniosłym momentem uroczystości było ślubowanie pierwszoklasistów, które wzbudziło wiele emocji. Aktu pasowania dokonały pani Dyrektor Anna Trzcińska i pani wicedyrektor Anna Ostrowska. Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu. Dowodem tego były dyplomy wręczone dzieciom przez wychowawców. Najmłodsi otrzymali również wspaniałe upominki od Pana Dariusza Malanowskiego- Przewodniczącego Rady Miasta Sierpc i Pana Piotra Rzeszotarskiego -Radnego Rady Miasta Sierpc. Uroczystość uświetniły piękne życzenia otrzymane od pana Jarosława Perzyńskiego- Burmistrza Miasta oraz Zastępcy Burmistrza pana Piotra Nowakowskiego. Wszystkim dziękujemy serdecznie za pamięć i życzliwe słowa.