Uczniowie “Dwójki” wspierają fundację “Szlachetny bohater”♥

Uczniowie “Dwójki” wspierają fundację “Szlachetny bohater”.🌞💞
W naszej szkole nie brakuje skromnych, wrażliwych bohaterów, którzy dają nadzieję, ratują zdrowie i życie niewinnych dzieci. Zaangażowaliśmy się w pomoc czteroletniej Dorotce, która urodziła się z niedowładem wiotkim kończyn dolnych. Dziewczynka przeszła już wiele bardzo skomplikowanych operacji. Rodzice Dorotki potrzebują wsparcia wszystkich ludzi, ponieważ zdrowie ich córki jest najważniejsze. Nie są w stanie zapewnić jej bardzo drogiego sprzętu do rehabilitacji. Serduszka naszych uczniów są ogromne, zawsze chętne do niesienia pomocy. Przekazaliśmy pieniążki na konto fundacji. Jesteśmy bardzo dumni, że mogliśmy pomóc prześlicznej i dzielnej Dorotce, która jak każde dziecko zasługuje na życie pozbawione cierpienia.
Droga Dorotko, życzymy Ci szybkiego powrotu do zdrowia oraz spełnienia wszystkich marzeń.😘
Szkolny Klub Wolontariatu “Jeden Drugiemu”