Udział w akcji “I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem – Trójka z pomocą dla Alicji”

Podopieczni z Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Kraszewie są od lat bardzo bliscy naszej szkole. 💞 Cieszymy się z każdych ich postępów, staramy się wspierać i pomagać.
💓 Alę poznaliśmy w 2018 roku, kiedy to podczas III Kasztelańskiego Festiwalu Smaków wolontariat „Dwójki” zjednoczył siły, by pozyskać środki na operację jej nóżki. Wzięliśmy także udział w zbiórce pod hasłem „Alicja w krainie marzeń”. Dziewczynka obecnie czeka na kolejną operację, po której wierzymy, że te marzenia się spełnią. To musi się udać ! By wspomóc leczenie i rehabilitację Alusi, włączyliśmy się w zbiórkę charytatywną „I ty możesz zostać Świętym Mikołajem- Trójka z pomocą dla Alicji”. Wspieramy i pomagamy spełniać marzenia. Trzymamy kciuki za Alę i przesyłamy moc pozytywnej energii. 💕🍀
Szkolny Klub Wolontariatu “Jeden Drugiemu”