Pasowanie na Przedszkolaka

4 grudnia 2020r. w naszym przedszkolu odbyło się „Pasowanie na Przedszkolaka” – pierwsza ważna uroczystość w życiu naszych przedszkolaków.
Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki oraz wierszyki – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią.
Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie kredką ramienia każdego przedszkolaka przez Panią Dyrektor Annę Ostrowską. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom oraz upominek. Prezenty zostały nam przekazane z inicjatywy Pana Burmistrza Jarosława Perzyńskiego oraz Radę Osiedla nr 7 – serdecznie dziękujemy.
Był to wesoły i pełen wrażeń dzień. Wszystkim dzieciom życzymy wielu sukcesów, nowych przyjaźni i dużo uśmiechu na co dzień !