Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2021/2022

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych

w Szkole Podstawowej nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu

rok szkolny 2021/2022

 

  • 25 stycznia – 1 lutego 2021 roku – wydawanie i przyjmowanie w sekretariacie szkoły Deklaracji o kontynuowania wychowania przedszkolnego ( dla dzieci, które w roku szkolnym 2020/2021 korzystały z wychowania przedszkolnego w oddziale przedszkolnym w Szkole Podstawowej nr 2  Armii Krajowej w Sierpcu.
  • 2 luty – 5 marca 2021 roku – wydawanie i przyjmowanie w sekretariacie szkoły Wniosków o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego.

 

Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego przez dziecko-mieszkańca Sierpca w oddziale przedszkolnym w Szkole Podstawowej nr 2 im. Armii Krajowej  w Sierpcu /pobierz/Deklaracja oddział przedszkolny

 

Wniosek o przyjęcie kandydata do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 2 im. Armii Krajowej  w Sierpcu /pobierz/ Wniosek oddział przedszkolny

 

Informacja –  rekrutacja do świetlicy szkolnej

  • oddział przedszkolny
    • dla zainteresowanych od 25 stycznia do 5 marca 2021 roku  wydawanie   i składanie wniosków o przyjęcie kandydata do świetlicy szkolnej  na rok szkolny 2021 / 2022     (dotyczy tylko kandydatów oddziałów przedszkolnych 5 – godzinnych) 

    (druk wniosku – do pobrania ) WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIECKA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ