DWÓJKA dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Pracownicy Szkoły
Już po raz 29. będzie grała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Kolejny finał WOŚP zaplanowano na 31 stycznia 2021r., ale w naszej szkole już teraz możemy wspomóc potrzebujące dzieci, wpłacając pieniądze do Sztabowej Puszki Stacjonarnej, która została zarejestrowana w fundacji WOŚP pod nazwą  DWÓJKA DLA WOŚP.
Cały kolejny tydzień, aż do piątku 29 stycznia 2021r. w naszej szkole będziemy zbierać pieniądze dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy, a niedzielę 31 stycznia będziemy prowadzić w naszym mieście zbiórkę do puszki.
 W 2021 roku Fundacja WOŚP ma zamiar zebrać pieniądze na zakup takich sprzętów jak m.in.
  • zestawy endoskopów laryngologicznych
  • endoskopy giętkie
  • zestawy endoskopów sztywnych do oceny górnych dróg oddechowych
  • egzoskopy
  • lasery diodowe
  • nawigacje optyczne otolaryngologiczne
  • koblatory do operacji migdałków
  • aparaty USG i RTG
  • kardiomonitory
  • lampy czołowe
  • lampy operacyjne
  • polisomnografie do diagnostyki bezdechu sennego

Nie bądź obojętny, wspomóż potrzebujące dzieci !

Finał WOŚP’2021

❤️Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2021❤️ zebrana kwota to ❤️ 1271,83 zł ❤️ Pieniądze zbieraliśmy cały tydzień do puszki stacjonarnej oraz w dzień finału.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się do akcji – dzieci z przedszkola, zerówek, uczniów klas I-III, IV-VIII, artystów, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły i wolontariuszy.❤️