💖Dzień Kobiet 💖

💞💖8 marca Święto Kobiet
więc życzenia składam tobie.
Dużo szczęścia i radości
a w nauce pomyślności.
Miej na ustach uśmiech słodki
w życiu zaś nie doznaj troski.💞💖

Międzynarodowy Dzień Kobiet 🌹 8 marca, przypadający w tym roku na poniedziałek, spędziliśmy w naszej szkole niezwykle przyjemnie. Chłopcy z oddziału przedszkolnego, zerówki i klas I-III tego dnia byli ogromnie przejęci, ale stanęli na wysokości zadania i okazali się prawdziwymi dżentelmenami. Złożyli piękne życzenia i obdarowali swoje panie i koleżanki kwiatami 🌹🌷🌼💐oraz drobnymi upominkami. To było święto wszystkich dziewczynek, które chętnie uczestniczyły we wspólnych zabawach tanecznych, pokazie mody 💃 i warsztatach plastycznych 🍎🍉. Atrakcyjne i wesołe zabawy klasowe zakończyły się słodkim poczęstunkiem 🍰🍨 i wspólnymi zdjęciami 🧍‍♀️🧍.
To był niezwykły czas, o czym świadczyły uśmiechnięte buzie „małych kobietek”🍇🍓🍡🎉
AU