Sukces naszych uczniów z klas I-III

W grudniu  uczniowie z klas I-III wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie „Stypendiada Wczesnoszkolna”, którego organizatorem była Firma Edukacyjna „Orzeł”. Konkurs składał się z czterech odrębnych części w zakresie edukacji polonistycznej „Abecadło”, matematycznej „Plusik” i plastycznej „Plastuś”.

Wszyscy uczestnicy musieli wykazać się dużą wiedzą i umiejętnościami. Spośród 145 szkół  w kategorii Główne Grand Prix Szkoła Podstawowa nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu zajęła II miejsca w kraju, otrzymując „Srebrny Puchar”.  Uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie miejsca, uzyskali tytuł laureata oraz wyróżnienia.

Naszym Orłom – finalistom, wyróżnionym oraz wszystkim  uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.