Szkolny konkurs historyczny „Historia Polski malowana”

Zapraszamy  uczniów klas IV – VIII do wzięcia udziału w szkolnym konkursie historycznym

„ Historia Polski malowana”

Zadanie konkursowe:

Zadanie  konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej lub prezentacji multimedialnej poświęconej wybranemu przez ucznia wydarzeniu z historii Polski na przestrzeni X – XX wieku.

Format pracy plastycznej A3, technika wykonania dowolna.

Praca plastyczna, prezentacja multimedialna (maksymalna liczba slajdów 10) powinny być oznaczone imieniem i nazwiskiem autora oraz klasą.

Prace plastyczne uczniowie zostawiają w budynku szkoły przy ul. Braci Tułodzieckich 2

Prezentacje multimedialne przesyłamy na adres mailowy:

beata.jastrzebska.sp2@gmail.com

szmigielska.magda.sp2@gmail.com

j.m.zalewska.78@gmail.com

Prace plastyczne oraz prezentacje multimedialne uczniowie powinni wykonać i przekazać do 30 kwietnia 2021 r.

Serdecznie zachęcamy i zapraszamy do udziału w konkursie historycznym: Beata Jastrzębska, Magdalena Szmigielska, Joanna Zalewska.

Załącznik-Nr-1-2-do-Regulaminu