Warsztaty dla dzieci 👌”Projektowanie i realizacja serwis贸w internetowych oraz gier mobilnych”

Zapraszamy ch臋tne dzieci w wieku 10-14 lat do udzia艂u w bezp艂atnych warsztatach “Projektowanie i realizacja serwis贸w internetowych oraz gier mobilnych” realizowanych w ramach projektu “SIE膯 NA KULTUR臉”, do kt贸rego przyst膮pi艂o Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu.
Zaj臋cia odb臋d膮 si臋 w formie online na platformie Microsoft Teams, b臋d膮 obejmowa膰 w sumie 31 godzin lekcyjnych. S膮 one planowane 2 razy w tygodniu, a ich rozpocz臋cie przewidujemy w II po艂owie lipca w godzinach popo艂udniowych.
Osoby ch臋tne zapraszamy do zapoznania si臋 z regulaminem oraz wype艂nieniem kart zg艂oszenia i odes艂ania ich podpisanych na adres informatyk@ckisz.sierpc.pl do 30 czerwca 2021 r.
Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejno艣膰 zg艂osze艅!
Projekt wsp贸艂finansowany ze 艣rodk贸w Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (dzia艂anie 3.2 “Innowacyjne rozwi膮zania na rzecz aktywizacji cyfrowej”).
Katarzyna Popko-Rzemieniewska
Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu 😘