Konkurs Informatyczny – Blaski i Cienie Internetu-wręczenie nagród 🍀🖥😘

Szkolny Konkurs Informatyczny – Blaski i Cienie Internetu-zasady bezpieczeństwa – wręczenie NAGRÓD 🍀🖥
Korzystanie z Internetu stało się elementem codziennego funkcjonowania każdego człowieka. W ostatnich latach Internet rozrósł się do gigantycznej sieci miliardów stron internetowych i nadal się rozwija. Dzięki temu codziennie przesyłane są miliony informacji, tekstów, filmów, obrazów itp.
Korzystając z Internetu rzadko się jednak zastanawiamy, jakie są jego wady i zalety.
Z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu w szkole został zorganizowany konkurs informatyczny pt. ”Blaski i cienie Internetu – zasady bezpieczeństwa”.
Uczniowie przygotowywali na konkurs prezentacje multimedialne, plakaty, ulotki uwzględniając główne cele Dnia Bezpiecznego Internetu.
W dniu 11 czerwca 2021 r. pani dyrektor szkoły Joanna Jabłonowska wraz z nauczycielami informatyki dokonała podsumowania konkursu i wręczyła nagrody.
Gratulujemy zwycięzcom konkursu ciekawych pomysłów, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zainteresowanie tematem bezpieczeństwa w Internecie.
Składamy serdeczne podziękowania sponsorom nagród, którzy mają na względzie dobro uczniów w obliczu zagrożeń cyfrowego świata: Rada Rodziców SP2  oraz Firma FUTURO pani Maja Łyzińska.
Mamy nadzieję, że zorganizowanie akcji z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu zwróci uwagę użytkowników Internetu na zagrożenia w sieci, a także uświadomi, że każdy z nas ponosi odpowiedzialność za to, co robi w sieci i w jaki sposób z niej korzysta.