Szkolny Klub Wolontariatu “Jeden Drugiemu” dla pani Hani

W życiu czasem jest tak, że trzeba walczyć. Każdy z nas zna to uczucie, gdy musiał zmierzyć się z czymś, co sprawia trudność, pokonać swój lęk, wykonać zadanie, które może wydawać się niemożliwe do zrealizowania. Ale członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu “Jeden Drugiemu” wierzą, że ten, kto walczy- wygrywa. A jeśli możemy komuś pomóc w jego trudnościach- szukamy rozwiązań, by sprostać zadaniu. Tym bardziej, gdy stawka toczy się o zdrowie czy życie. Bardzo kibicujemy pani Hani w jej drodze do odzyskania zdrowia. Jej przyjaciele zawsze mówią, że ” liczy się każda cegiełka, każda złotówka”. Udało nam się dołożyć kolejna cegiełkę i uzbieraliśmy maskotki, zabawki, książki które przekazaliśmy na kiermasz charytatywny. Impreza odbędzie się w najbliższą niedzielę.

Tradycyjnie trzymamy kciuki za powodzenie akcji, na którą, w imieniu organizatorów, zapraszamy do Zawidza.