Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego Klas Trzecich

W piątek 25 czerwca 2021r. punktualnie o godzinie 10.30 uczniowie klas trzecich wraz z zaproszonymi gośćmi, rodzicami, nauczycielami  i pracownikami szkoły uczestniczyli w uroczystości zakończenia roku szkolnego, która stanowiła dla nich podsumowanie pierwszego etapu edukacji w klasach I – III.

Tego dnia uroczystość uświetnili: Burmistrz Miasta Sierpca pan Jarosław Perzyński, Naczelnik Wydziału Oświaty pan Marek Zdrojewski, Przewodniczący Rady Miasta Sierpca pan Dariusz Malanowski oraz Przewodniczący Rady Rodziców pan Marek Drewnicki.

Podczas uroczystości Burmistrz Jarosław Perzyński wręczył Nagrody Burmistrza Miasta Sierpca – Igorowi Nawrockiemu z klasy 7b, Bartoszowi Wiśniewskiemu z klasy 7d i Julii Zimnejwodzie z klasy 7b  oraz nagrody w:

XII Konkursie Fotograficznym “Sierpc w moim obiektywie” pod hasłem: “To warto ocalić od zapomnienia” –w kat. I – kl. 4-6 za zajęcie II miejsca Ignacemu Szałkuckiemu z klasy 4 b, w kat.II – kl. 7-8 za zajęcie III miejsca Julii Turalskiej z  klasy 7c

X Konkursie Plastycznym “Pragnę, by w przyszłym roku w Sierpcu powstał” Aleksandrze Pedzie z klasy Ob – za zajęcie II miejsca, Jakubowi Dobrzenieckiemu z klasy Oa – za zajęcie III miejsca i Piotrowi Biegańskiemu z klasy II d za zajęcie II miejsca w kat. klas I – III.

W trakcie akademii pani Dyrektor pożegnała panie odchodzące na emeryturę:

Panią   Elżbietę Gąsiorowską  – Nauczyciela techniki i edukacji dla bezpieczeństwa ♥

Panią  Mieczysławę Blongiewicz –   Kierownik  stołówki szkolnej ♥

oraz Pana Marka  Drewnickiego  –  Przewodniczącego  Rady Rodziców dziękując wszystkim za wieloletnią owocną współpracę.

Najlepsi uczniowie odebrali nagrody książkowe, statuetki za osiągnięcia  sportowe, natomiast rodzice podziękowania za pracę na rzecz szkoły. W roku szkolnym 2020/2021 klasy trzecie pożegnały swoich wychowawców:

klasa III a – wych. Joannę Jankowską

klasa III b – wych. Agnieszkę Malanowską