Podsumowanie projektu “Zdrowo jem, więcej wiem ” – grupa 0A

Podsumowanie projektu “Zdrowo jem, więcej wiem ” – grupa 0A
Dzieci z grupy 0A przystąpiły do udziału w XI edycji ogólnopolskiego projektu edukacji prozdrowotnej “Zdrowo jem, więcej wiem “, pod nazwą “Marcheweczki z Dwójeczki”. Projekt objęła honorowym patronatem Pierwsza Dama, Agata Kornhauser – Duda. Projekt trwał cały rok szkolny i był podzielony na dwa etapy: jesienno – zimowy i wiosenny. W każdym etapie zrealizowano pięć zadań konkursowych: dwie lekcje, dwa konkursy oraz promocję wiedzy wśród społeczności szkolnej i rodziców. Realizacja wszystkich zadań była udokumentowana przaz opiekuna zespołu, opisana w formie raportu i przesłana do oceny. W klasyfikacji Grand Prix nasz zespół ” Marcheweczki z Dwójeczki” zajął 13 miejsce na 702 zespoły oceniane za udział w projekcie.
Serdecznie gratulujemy 👏👏👏