Różowa Skrzyneczka w Dwójce 🌸

Dzięki wspaniałej inicjatywie organizacji społecznej Różowa Skrzyneczka, dołączyliśmy do ogólnopolskiej akcji, której celem jest zapobieganie wykluczeniu menstruacyjnemu. Pragniemy wspierać nasze uczennice, dbać o ich dobre samopoczucie oraz zapewnić stabilny rozwój bez lęku i wstydu. W damskiej toalecie pojawiła się skrzyneczka ze środkami higieny osobistej na czas menstruacji. Kierujemy się zasadą: weź, jeśli potrzebujesz, podziel się, jeśli masz nadmiar. Dzięki naszym wspaniałym uczennicom ta piękna skrzyneczka będzie zawsze pełna. Chcemy, żeby nasze dziewczynki wyrosły na zdrowe, pewne siebie i świadome swojego ciała kobiety. Z całego serca dziękujemy Różowa skrzyneczka za ten wyjątkowy i bardzo ważny prezent. Cieszymy się, że możemy być częścią tej pięknej inicjatywy.
Życzymy wielu sukcesów w realizacji tak szczytnego celu. Dziękujemy. 🍀❤️🌸