Zapraszamy do udziału w konkursie “Sierpc EcoSmart – miasto przyszłości”

Konkurs organizowany w ramach projektu: „Sierpc 2.0 – Rozwiązania EcoSmart z zakresu zarządzania miastem”
współfinansowany jest ze środków Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020 oraz budżetu państwa, w
ramach konkursu pt. “HUMAN SMART CITIES. Inteligentne miasta współtworzone przez mieszkańców”.

Masz pomysł jak przedstawić swoje miasto jako EcoSmart to ten konkurs jest dla Ciebie! Narysuj, wyklej, napisz wiersz, opowiadanie lub nagraj krótki film o tym, jak Ty widzisz swoje miasto jako Sierpc EcoSmart – miasto przyszłości !

Praca konkursowa może być w formie:

• pracy plastycznej
  • literackiej (np. wiersz, opowiadanie)
  • multimedialnej w postaci filmiku w formacie MP4 (do 90 s)

Prace wraz z wypełnioną Kartą Zgłoszeniową należy dostarczyć do swojego Wychowawcy, który przekaże je naszej Fundacji. Prace powinny być podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka, które jest jej autorem. W przypadku prac w formacie mp4 należy dostarczyć je na płycie CD lub innym nośniku elektronicznym.

Prace można przekazywać swoim Wychowawcom do 20 września 2021 r.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 30.09.2021 o czym poinformujemy opiekunów/rodziców uczestników telefonicznie i e-mailowo.

Dla zwycięzców konkursu przewidziano super nagrody – 10 nagród głównych o wartości ok. 750 zł. (np.: głośnik bezprzewodowy, hulanjnoga, Instax Mini, czytnik e-book’ów oraz 50 wyróżnień o wartości ok. 100 zł.).

Z niecierpliwością czekamy na Wasze prace! 🙂

Ze względu na duże zainteresowanie oraz wyjazdy urlopowe dzieci, które wyrażały chęć wzięcia udziału w konkursie – ❗️przedłużamy termin konkursu❗️ 🤩
🎨Swoje prace możecie wysyłać do 20 września 2021r. 📆
Pamiętajcie o super nagrodach😍:
🏆 10 nagród głównych o wartości 750 zł
🏅50 wyróżnionych prac także otrzyma nagrodę w wysokości ok. 100 zł
Kartę zgłoszeniową oraz regulamin znajdziesz tutaj 👉https://smartcity.sierpc.pl/konkurs/
Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych w Miasto Sierpc