Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

W dniu 1 września w naszej szkole odbyła się uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2021/2022. Z powodu zagrożenia epidemicznego spotkania inauguracyjne odbyły się w klasach, gdzie na swoich uczniów czekali z utęsknieniem wychowawcy. Pierwszoklasiści wraz z rodzicami uczestniczyli w uroczystej akademii. Wszystkich gości bardzo serdecznie powitała pani dyrektor Anna Trzcińska. Burmistrz Miasta Sierpca pan Jarosław Perzyński życzył dzieciom wielu sukcesów i wspaniałych przyjaciół, którzy wprowadzą ich w ten nowy i wyjątkowy etap życia. Uczniowie z klas trzecich przygotowali część artystyczną, przekazując młodszym kolegom kilka bardzo cennych rad. Po zakończeniu uroczystości uczniowie klas pierwszych udali się do swoich sal na spotkania z wychowawcami.

Drodzy Uczniowie!

Niech pierwszy szkolny dzwonek będzie symbolem wejścia w cudowny, wartościowy świat nauki i rozpocznie przepiękną podróż do krainy niezapomnianych przygód.