Konkurs „Sierpc Eco Smart – miasto przyszłości”

Pragniemy poinformować, iż wydłużamy do 20 września 2021 r. organizowany w ramach projektu “Sierpc 2.0 – Rozwiązania EcoSmart z zakresu zarządzania miastem”, konkurs „Sierpc Eco Smart – miasto przyszłości” dla uczniów szkół podstawowych, znajdujących się na terenie miasta Sierpc.
Regulamin, wzór karty zgłoszeniowej znajduje się tutaj: https://smartcity.sierpc.pl/…/2021/07/konkurs-ecosmart.pdf (Regulamin konkursu Sierpc EcoSmart – miasto przyszłości )oraz szczegóły konkursu dostępne są na plakacie.
Na prace konkursowe czekamy do 20.09.2021 r.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 30.09.2021, o czym poinformujemy opiekunów/rodziców uczestników telefonicznie i e-mailowo.
Czekają bardzo atrakcyjne nagrody 🎁📱💻!!
Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału 🤗