Memoriał lekkoatletyczny im. Tadeusza Wiśniewskiego

W dniu 21.09.2021 odbyły się pierwsze po pandemii zawody lekkoatletyczne – Memoriał Lekkoatletyczny im. Tadeusza Wiśniewskiego. Zawody rozegrano się na stadionie MOSiR-u w Sierpcu.
Naszą szkołę reprezentowało 28 uczniów z klas 7 i 8. Zgodnie z tradycją wcześniejszych edycji memoriału, “Dwójka” stanęła na najwyższym stopniu podium 🏆🥇w klasyfikacji drużynowej, jak również nasi uczniowie zdobyli wiele medali w konkurencjach indywidualnych.
W najciekawszej konkurencji memoriału jaką były sztafety 4x100m nasze reprezentantki i reprezentanci zdobyli złote medale 🥇.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów na arenach sportowych 🥇🥈🥉
Fotografie wykonane przez Bartosza Wiśniewskiego z klasy 8d są na stronie fb naszej szkoły.