Międzypowiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

We wtorek 12.10.2021r. na osiedlu Zatorze w Sierpcu, odbyły się Międzypowiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe  we wszystkich kategoriach wiekowych – dzieci, młodzieży i szkół ponadpodstawowych. Zawody cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem szkół rejonu płockiego.  Łącznie startowało 21 szkół i około 350 uczniów. Dwie pierwsze szkoły z każdej kategorii wiekowej kwalifikowały się do etapu  wojewódzkiego.

Duży sukces odniosła Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu, która zakwalifikowała się w  dwóch kategoriach wiekowych – ( dziewczęta i chłopcy – kat. młodzież).

Gratulujemy!

Kategoria młodzież chłopcy – I miejsce
Kategoria młodzież dziewczęta – II miejsce
Kategoria dzieci dziewczęta – IV miejsce
Kategoria dzieci chłopcy –  VII miejsce

Ogromne gratulacje i podziękowania dla wszystkich startujących uczniów. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy na etapie wojewódzkim, który odbędzie się 21 października w Kamionie.

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego