Nagroda SUPER WOLONTARIUSZA dla Bartosza Wiśniewskiego z klasy 8d

15 grudnia 2021 roku w CKiSz odbyła się uroczystość IX Sierpeckiego Dnia Wolontariatu, podczas której nasz uczeń – BARTOSZ WIŚNIEWSKI z kl. VIII d otrzymał nagrodę SUPER WOLONTARIUSZA👏👏👏👏
Bartek od wielu lat bezinteresownie angażuje się w pracę na rzecz innych, wykazując się przy tym empatią i skutecznością działania. Jego życzliwość, wrażliwość, uczciwość, konsekwentność i takt, budzi podziw całej społeczności szkoły. Otrzymany tytuł jest uhonorowaniem Jego wieloletniej działalności i podziękowaniem za otwartość serca. Bartusiowi życzymy niegasnącej energii, poczucia sensu wykonywanych działań i wiele radości z dzielenia się dobrem.
W celu wyrażenia uznania i poświęcenia czasu na rzecz innych, Listy Gratulacyjne otrzymała pani Aleksandra Rogowska, Weronika Marcinkowska, Beata Karkusz.
Za udział w akcji „I Ty możesz zostać świętym Mikołajem- „Trójka” z pomocą dla Marka Grodzickiego”, podziękowanie dla naszej szkoły odebrała pani Wicedyrektor Joanna Jabłonowska.