Akcja ” Cukierek dla Toli.”

Akcja ” Cukierek dla Toli.”
Wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariatu ,,Jeden Drugiemu,” kolejny raz pokazali swoją kreatywność w niesieniu pomocy. Tym razem akcja zorganizowana została przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej dla lepszego życia Toli.
Nasi najmłodsi uczniowie oraz pracownicy szkoły mieli możliwość wesprzeć akcję poprzez zakup słodkości. Grosiki i złotówki wrzucane z uśmiechem do puszki zostały przekazane na konto dziewczynki. Akcja cieszyła się powodzeniem wśród najmłodszych milusińskich, uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Dziękujemy za każdy grosik, złotówkę. W tym szczególnym przedświątecznym czasie pomoc płynąca prosto z serca, radość jaką sprawiamy i dobro, które czynimy nabiera szczególnego sensu i znaczenia. Dziękujemy i życzymy samych radości oraz cudownych chwil w nadchodzącym czasie.