Podsumowanie konkursów organizowanych przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej

Sierpeckie CKiSz 9 czerwca 2022 roku gościło laureatów konkursów organizowanych przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej. Uczniowie naszej szkoły zostali uhonorowani nagrodami i wyróżnieniami. Uroczystość prowadziła dyrektor OPP – pani Renata Przybyłowska.

W konkursie plastycznym “Magiczne życie pszczół” III miejsce zajęła Wiktoria Inoch w kat. 3-4 latki i III miejsce Lena Laskowska w kat. 5-6 latki. Grupa przedszkolna “OP” – wychowawca p. Anna Jagodzińska, p. Dorota Kordyzon.

W III Powiatowym Konkursie Poezji Anglojęzycznej wyróżnienie zdobył Radosław Mikucki kl. 8d – opiekun p. Sylwia Kwiatkowska.

W IV Regionalnym konkursie plastycznym “Sierpc wizytówką Mazowsza” II miejsce zajęła Laura Czapiewska kl.5b i III miejsce Julia Kadzińska kl.5c. Wyróżnienia otrzymali: Natalia Bigorajska kl.5c, Adam Nowak kl.5c, Róża Maciejewska kl.5d, Oliwia Lewandowska kl.5d. Opiekunami uczniów są p. Aleksandra Dołasińska i p. Joanna Gąsiorowska. Prace nagrodzonych uczniów zostały wydane w formie pocztówki.

Gratulujemy młodym artystom. Konkursy objęte zostały honorowym patronatem przez Marszałka Województwa Mazowieckiego – p. Adama Struzika, Starosty Sierpeckiego – p. Andrzeja Cześnika i Burmistrza Miasta Sierpc – p. Jarosława Perzyńskiego.