Ostatnie Pożegnanie ♥

Z wielkim smutkiem i żalem żegnamy Pana doktora Stefana Kośmidra wieloletniego Przyjaciela Szkoły Podstawowej nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu , który zmarł 5 sierpnia 2022 roku.

Pan Stefan Kośmider był jednym z inicjatorów nadania Szkole Podstawowej  nr 2 imienia Armii Krajowej, współinicjatorem budowy pomnika Żołnierzom Września 1939 r i Armii Krajowej w Hołdzie, ojcem chrzestnym sztandaru szkoły.

To niezapomniana osoba, która wielu pokoleniom uczniów sierpeckiej ,,Dwójki” przybliżała treści patriotyczne. Zawsze będziemy o Nim pamiętać. ♥

Pogrążonej w smutku  rodzinie składamy szczere wyrazy współczucia i łączymy się w żalu.

Dyrekcja, pracownicy, emerytowani pracownicy, uczniowie i rodzice Szkoły Podstawowej nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu.