Udział w akcji “Daj włos” fundacji Rak’n’Roll

♥️Każdy gest, nawet najdrobniejszy… zmienia świat… czyjś świat…♥️
Dwie uczennice naszej szkoły: Iza Grzelak i Daria Grzelak wsparły Fundację Rak’n’Roll biorąc udział w akcji “Daj włos!” Program ten angażuje zakłady fryzjerskie i osoby, które zmieniając fryzurę chcą zrobić dobry uczynek. Dziewczynki ścinając ponad 25 cm włosów, przyczyniły się do tego, aby na czyjejś twarzy pojawił się uśmiech. Z przekazanych przez nie warkoczy utkane zostaną naturalne peruki dla kobiet w trakcie leczenia onkologicznego.
Gratulujemy Izie i Darii podjęcia się tak szlachetnej inicjatywy i jesteśmy dumni, że mamy uczniów o tak wielkim sercu ♥️!

Zachęcamy wszystkich do wsparcia programu. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie Fundacji Rak’n’Roll: www.raknroll.pl