Dla czworonożnego przyjaciela – zbiórka charytatywna

I Bóg powiedział: „Wyślę Ci go bez skrzydeł, aby nikt nie podejrzewał, że jest aniołem”.
Nie bez powodu mówi się, że pies 🦮to najlepszy przyjaciel człowieka, bo jakie inne stworzenie kocha nas bardziej niż samego siebie?
Jak wiadomo ten czworonożny przyjaciel 🐕‍🦺 jest lojalny, wierny, bardzo kochający i bardzo inteligentny. Jednakże nie wszyscy ludzie doceniają go oraz wartości, które ze sobą niesie. Krzywdząc, pokazują, że nie są warci posiadania tych czworonożnych aniołów.
Nasi wolontariusze nigdy nie będą obojętni, gdy pojawi się informacja o skrzywdzonym zwierzęciu. Tak też było i w tym przypadku, gdy dowiedzieliśmy się o piesku ze sznurkiem, szybko podjęliśmy zbiórkę, aby ratować jego życie.
Dziękujemy 🙏🏻 z całego serca ❤️ całej społeczności szkolnej: Dzieciom wraz z Rodzicami, Nauczycielom, Pracownikom Szkoły, każdemu kto dokonał indywidualnych wpłat na konto Fundacji dla Szczeniąt Judyta oraz Pani Marzence, która przekazała całą swoją skarbonkę.
🤍Pamiętajmy!🤍
„Ratując jednego psa, nie zmienimy świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psiaka 🐶🤍
Dziękujemy!!!❤️
Zapraszamy do oglądania zdjęć z tej akcji na stronę fb naszej szkoły: https://www.facebook.com/photo/?fbid=485551943588674&set=pcb.485553950255140