Wrzesień w świetlicy

Pierwszy miesiąc roku szkolnego minął dzieciom na poznawaniu regulaminu świetlicy, planu pracy i zabaw integracyjnych.
Uczniowie brali udział w zajęciach ruchowych w sali „Radosna szkoła”, w hali sportowej, grach i zabawach na placu zabaw na świeżym powietrzu.
Uczestniczyli w pogadankach na temat bezpieczeństwa w szkole i w domu, bezpiecznej drogi do szkoły, spędzania czasu w świetlicy.
Wykonywali różnorodne zadania dotyczące tematów zgodnych z hasłami tygodnia.
Najchętniej brali udział w zajęciach plastyczno – technicznych, podczas których tworzyli następujące prace: “Wspomnienia z wakacji”, „Pacynki”, „Wężyki”, „Obrazki z latarką”, „Sówka w dziupli”, „Jesienne opaski”.
Dużo radości sprawił im udział w zajęciach świetlicowych związanych z „Dniem Kropki” i „Dniem Chłopaka”.