PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA I ZERÓWKOWICZA

24 listopada 2022r. w naszej szkole odbyła się uroczystość ,,Pasowania na Przedszkolaka i Zerówkowicza” .W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście, czyli dyrekcja szkoły: pani Anna Trzcińska, pani Barbara Grodzicka oraz pani Joanna Jabłonowska. Uroczystość rozpoczęła się powitaniem gości i małych przedszkolaków. Następnie dzieci zaprezentowały program artystyczny, który wzbudził zachwyt gości i nauczycieli. Występując przed publicznością dzieci wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą. Punktem kulminacyjnym było pasowanie poprzez symboliczne położenie ołówka przez dyrektora na ramieniu dziecka. Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały dyplomy oraz upominki zakupione przez Radę Rodziców Szkoły. Po zakończeniu części oficjalnej dzieci pozowały do pamiątkowego zdjęcia.