🧸Światowy Dzień Pluszowego Misia🧸

🧸Wszyscy kochamy pluszowe misie🧸
Zgodnie z tradycją w dniu 25 listopada 2022 r. obchodziliśmy w szkole 🐻🐻Światowy Dzień Pluszowego Misia🧸. W tym szarym listopadowym dniu najmłodszych uczniów obowiązywało hasło „Czy to jutro, czy to dziś wszystkim jest potrzebny miś”.
Nasz DWÓJKOWY Miś 🐻 w dniu swojego święta postanowił odwiedzić naszych uczniów. Robił sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia, tańczył z przedszkolakami, dostał mnóstwo pięknych życzeń od dzieci oraz przekazywał dużo ciepła przytulając się z naszymi milusińskimi.❤️🤎😀😀
W bibliotece szkolnej odbyły się ciekawe misiowe zajęcia, w których uczestniczyli uczniowie z klas pierwszych. Dzieci podczas zajęć w bibliotece poznały historię tej niezwykłej zabawki, rozwiązywały różne zadania i zagadki związane z misiem pluszowym. Na przerwach uczniowie stemplowali swoje książeczki lub zakładki do książki okolicznościowym stemplem z misiem.
Nasz Szkolny Mistrz Pięknego Czytania 📖Iga Babecka z klasy 3a 📖odwiedziła przedszkolaków, którym przeczytała książeczkę o Misiu Tulisiu.🐼🐨📖