Sukces naszych uczniów w konkursie plastycznym “Ozdoba choinkowa” 🎅✨🎄🖼️🥇

Sukces naszych uczniów w konkursie plastycznym Ozdoba Choinkowa 🎅🎁✨🎄🖼️🥇
W Mikołajkowy wieczór 2022 roku, spotkaliśmy się w sierpeckim CKiSz na rozstrzygnięciu konkursu plastycznego „Ozdoba choinkowa”. Cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a uczestnikami mogą być wszyscy mieszkańcy naszego miasta. Jury konkursu wyłoniło następujących laureatów:
I miejsce -Julia Ciężkowska kl.4 c
II miejsce -Nadia Obuchowicz kl. 4d
III miejsce -Laura Czapiewska kl. 6b
Wyróżnienia: klas I-III: Miłosz Suliński kl. 1a, Filip Kurpias kl. 1c, Wiktoria Kuźniewska kl. 2a, Aleksandra Kuźniewska kl. 2a, Pola Rakowiecka kl. 2a, Alan Kaczorowski kl. 3a, Błażej Suliński kl. 3a, Kacper Kurpias kl. 3a
Wyróżnienia klas IV-VIII: Igor Ulicki kl.4a, Natalia Tułodziecka kl. 4c, Maria Smykowska kl. 4c, Zofia Rogowska kl. 4d, Aleksander Szczygliński kl. 4d, Gabriel Tomaniak kl. 4d, Szymon Kowalczyk kl. 5c, Natasza Ronewicz kl. 5d, Zofia Gąsewicz kl. 6c, Julia Kadzińska kl. 6c, Adam Nowak kl. 6c, Kornelia Sinkiewicz kl. 7b, Wiktoria Siwińska kl. 8d.
Po rozdaniu nagród nastąpiło uroczyste udekorowanie choinki ozdobami, które nadesłano na konkurs. Można podziwiać te małe dzieła sztuki w CKiSz na I piętrze.
Aleksandra Dołasińska