Dzień Babci i Dziadka w klasie III c 🧡💟💖

😀🧡💟💖
W Polsce Dzień Babci i Dziadka obchodzimy 21 i 22 stycznia, lecz w klasie III c to miłe święto celebrowaliśmy już 18 stycznia. Tego dnia bardzo przejęci i odświętnie ubrani uczniowie 👧👦przedstawili wcześniej przygotowane przedstawienie dedykowane babciom i dziadkom, wyśpiewali życzenia 🎤🎤oraz wręczyli własnoręcznie wykonane drobne upominki – kalendarz i skrzyneczkę z kwiatkami🌺💐🎀.
Z okazji święta wszystkich babć i dziadków uczniowie przypomnieli im, jak wiele dla nich znaczą. Za opiekę, za troskę, za wspólną zabawę i za przekazaną wiedzę dzieci podziękowały na swój własny, wyjątkowy sposób. 👏👍
Wiadomo, że babcia i dziadek to dwie niezwykłe osoby, które często bezwarunkowo kochają swoje wnuczęta. Ufam, że wspomnienia budowane razem z nimi, będą towarzyszyły dzieciom w późniejszej wędrówce przez życia, nawet wtedy, a może szczególnie wtedy, gdy ich zabraknie. Dlatego tak ważne jest, aby doceniać każdy dzień z nimi spędzony.
To miłe popołudnie na długo pozostanie w naszej pamięci, w szczególności, że zakończone zostało wspólnymi fotografiami wnuków z babciami i dziadkami.📸📸📸
Dziękuję rodzicom, dziewczętom z koła fotograficznego Lenie i Karolinie oraz szkolnemu informatykowi panu Maćkowi za pomoc w organizacji tego miłego popołudnia 👍👍👍
Wychowawczyni klasy III c Agata Urbańska

Wszystkie zdjęcia na fb naszej szkoły: https://www.facebook.com/photo/?fbid=574941291316405&set=pcb.574914844652383