Ogólnopolski Projekt Uniwersytetu Dzieci ♦ kl. 4c „Mistrzowie planowania”

Uczniowie klasy 4 c w Ogólnopolskim Projekcie Uniwersytetu Dzieci w Klasie „Mistrzowie planowania. Jak zrealizować pomysł?”.

W tym roku szkolnym uczniowie klasy 4 c przystąpili do projektu „Mistrzowie planowania. Jak zrealizować pomysł?” i stali się studentami Uniwersytetu Dzieci. ♥

Uczniowie otrzymali indeksy i możliwość uczestnictwa w wykładach o wybranej wspólnie z wychowawcą tematyce.

Celem udziału w projekcie jest wspieranie dzieci w rozwoju istotnych kompetencji takich jak: kreatywność, otwartość, innowacyjność, empatia oraz umiejętność pracy projektowej i współpracy. Dotychczas zostały zrealizowane następujące tematy: „Jak skutecznie działać w zespole?” “Jak wpaść na świetny pomysł?” oraz ” Co mogę zrobić ze swoim smutkiem?”.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszych zajęć.

Wych. Dorota Nowakowska