Dzień Babci i Dziadka w klasie IIIb ☀️❤️❤️❤️

W życiu i sercu każdego człowieka, szczególnie dziecka, dziadkowie zajmują wyjątkowe miejsce, bo kto pocieszy, najczulej przytuli, znajdzie radę na każde zmartwienie, upiecze szarlotkę, u kogo są najcudowniejsze wakacje i święta.❤️❤️❤️
Z okazji Dnia Babci i Dziadka uczniowie z klasy IIIb przygotowali uroczystość, na której nie mogło zabraknąć najważniejszych w tym dniu osób – Babć i Dziadków. Licznie przybywający goście zasiadali na przygotowanych dla nich miejscach, gdzie wypatrywały ich podekscytowane i roziskrzone oczy wnucząt. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Dzieci z wielkim zaangażowaniem śpiewały piosenki, recytowały wiersze i tańczyły, wywołując radość i wzruszenie. Wspólne zabawy i konkursy uczyniły ten dzień jeszcze bardziej magicznym. Na uroczystości nie zabrakło słodkiego poczęstunku wyczarowanego przez niezawodnych rodziców.☕️
Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale i dla Babć i Dziadków, dzień rozświetlony uśmiechem.☀️
Wszystkim Babciom i Dziadkom dziękujemy za ich bezgraniczną miłość, dobroć, ciepło i jeszcze raz życzymy dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.
Aby oglądnąć wszystkie  zdjęcia zapraszamy na fb szkoły: https://www.facebook.com/photo/?fbid=575693741241160&set=pcb.575706687906532