#DBI2023 👉 DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU ✨

Dnia 7 lutego 2023 r. odbyło się spotkanie profilaktyczne dla uczniów klas VII-VIII z mł. as. p. Michałem Beksą. Spotkanie zostało zrealizowane w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu. Dzień ten jest inicjatywą mającą na celu zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego i świadomego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.
Pan Michał Beksa przygotował dla uczniów materiał filmowy przestrzegający przed uzależnieniem od Internetu. Przedstawił zagrożenia wynikające z nadmiernego korzystania z tego medium. Opowiadał o cyberprzestępczości i hejcie internetowym. Uczniowie Dwójki jak zawsze z dużym zaangażowaniem wzięli udział w spotkaniu.
Bardzo dziękujemy p. Michałowi Beksie za cenną lekcję o bezpieczeństwie w Sieci.
Przy okazji Dnia Bezpiecznego Internetu zwróćmy uwagę na to, że w dzisiejszych czasach trudno żyć bez Sieci, ale pamiętajmy jednocześnie, że Sieć nie może odebrać nam realnego życia.
Organizatorzy: Elżbieta Olszewska-Lamka, Marta Turalska, Katarzyna Rutkowska, Monika Łyczkowska