Konferencja Fundacji „Kresy w potrzebie”

Przedstawiciele Szkolnego Wolontariatu uczestniczyli w konferencji podsumowującej akcję “Paczka na Kresy”, której celem jest organizacja świątecznych paczek dla polskich rodzin na kresach. Pani Aurelia Michałowska-Mazowiecki Kurator Oświaty, Pan Marcin Zarzecki- Prezes Polskiej Fundacji Narodowej oraz Pani Agnieszka Skowrońska – Prezes Fundacji Kresy w Potrzebie podziękowali za współpracę i zaangażowanie wolontariuszy, uczniów i nauczycieli, za ich pracę na rzecz wspólnej idei niesienia pomocy.
Uczestniczący w konferencji uczniowie: Zofia Rogowska, Nikola Bruździńska, Kornelia Sinkiewicz, Lena Węglarek, Filip Prątnicki i nauczyciele p. Beata Karkusz, p. Aleksandra Rogowska, p. Marta Skierska wysłuchali wspaniałego wykładu pana Tomasza Łysiaka – polskiego pisarza, dziennikarza, publicysty, historyka.