Wizyta u fizjoterapeuty

Dnia 4 kwietnia dzieci z grupy 0b dostały zaproszenie od fizjoterapeuty p. Joanny Lejman – mamy Olusia. Głównym celem spotkania było przebadanie u dzieci stóp oraz zapoznanie ich z zawodem fizjoterapeuty. Dzieci dowiedziały się, że fizjoterapeuta to osoba, która przez odpowiednie ćwiczenia i zabiegi pomaga chorym ludziom. Pani Joanna wyjaśniła, w jaki sposób dbać o postawę ciała, jak powinno się prawidłowo oddychać. Dzieci miały okazję uczestniczyć w wielu ćwiczeniach ruchowych, relaksacyjnych oraz oddechowych. Zabawy odbywały się z ciekawymi pomocami. Przedszkolaki były bardzo aktywne i zadowolone. Na zakończenie dzieci wręczyły słodkie podziękowanie. Dziękujemy mamie Olusia Fizjosensorek Joanna Lejman za spotkanie, które było bardzo interesujące i pouczające.