🍕🧑‍🍳👩‍🍳Warsztaty kulinarne w pizzerii “Bona”🍽🙋‍♂️🙋‍♀️

 
W maju uczniowie z klasy Ic, w ramach realizowanej innowacji kulinarnej, wybrali się do wspaniałej pizzerii “Bona”. Już w progu powitali nas uśmiechnięci i przemili właściciele, rodzice Salmy i Aidy, którzy zaprosili nas do środka i wspólnie z dziećmi przygotowali smaczne pizze. Młodzi kucharze z ogromnym zaangażowaniem wałkowali ciasto, układali na specjalnej blaszce oraz dekorowali je smacznymi dodatkami. Następnie udali się do kuchni, żeby wypiec swoje kulinarne dzieło. Efekt pracy zachwycił samych szefów kuchni. Dzieci przygotowały wyjątkowe i smaczne pizze, poznały tajniki kuchni włoskiej.
Z całego serca dziękujemy Państwu Nahkami oraz pracownikom pizzerii “Bona” za cudowne warsztaty, piękną lekcję gotowania, cierpliwość, profesjonalizm i ogromną sympatię.🌹