Gala ,, Młody Artysta”

Gala ,, Młody Artysta”📝🎨
24 maja 2023r. Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu zorganizowało galę ,,Młody Artysta”. Piękną uroczystość poprowadziła dyrektor OPP Pani Renata Przybyłowska i dyrektor CKiSz Pan Jarosław Żmijewski. Nie zabrakło też wielu znamienitych gości władz powiatu i miasta. Podczas gali ogłoszono wyniki V Regionalnego Konkursu Plastyczno- Literackiego ,,Jego życie… o życiu i twórczości Jana Pawła II”.
Wśród nagrodzonych znaleźli się nasi zdolni uczniowie.
Kategoria literacka📝📚
Klasy 6-7
wyróżnienie- Nikola Bruździńska kl. 6b
Klasy 8 i szkoły średnie
II miejsce- Sebastian Maciejewski kl.8e
III miejsce- Amelia Babecka kl. 8e
wyróżnienie- Oskar Guba kl.8e
Opiekunem uczniów była pani Jolanta Fronczak-Cyl.
Kategoria plastyczna🎨
Klasy 1-3
III miejsce- Aleksandra Kaniecka opiekun pani Katarzyna Burczyk
Klasy 4-7
I miejsce- Alan Leleniewski
III miejsce- Karolina Kotelba
III miejsce- Alicja Suska
Opiekunem plastycznym uczniów była pani Aleksandra Dołasińska.
Podczas gali ogłoszono wyniki IV Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji w Języku Angielskim pt: „Nothing twice”- Szymborska’s poetry in English pod patronatem Starosty Sierpeckiego, który odbył się 18 kwietnia 2023r. w OPP
🏆 II miejsce zdobyła uczennica klasy 6d Róża Maciejewska.
👏👏👏👏👏
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Dziękujemy za zaangażowanie. Życzymy naszym młodym artystom rozwijania swoich pasji, talentu i ambicji niezbędnych w osiąganiu wspaniałych wyników.
Brawo👏👏👏