Podsumowanie Leoniady

10 maja w Liceum Ogólnokształcącym im. Biskupa Leona Wetmańskiego w Sierpcu została rozstrzygnięta “Leoniada”, czyli trzy konkursy interdyscyplinarne o szczeblu powiatowym dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych.

W tym roku szkolnym w II etapie wzięło udział siedmiu uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Sierpcu:

– Filip Prątnicki 8b

– Jakub Krydziński 8b

– Antoni Domiński 8b

– Maja Rzeszotarska 8b

– Lena Węglarek 8d

– Jan Juszczyk 8d

– Amelia Babecka 8e

Wszyscy uczniowie godnie reprezentowali Naszą szkołę zdobywając wysokie wyniki.

W części matematyczno – fizycznej I miejsce zajął Jan Juszczyk (opiekunowie: p. Monika Nowak, p. Anna Dołasińska).

W części polonistyczno – historycznej II miejsce zajął Jakub Krydziński (opiekunowie: p. Renata Gębska, p. Joanna Zalewska).

Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałym reprezentantom Dwójki dziękujemy za udział w konkursie.