Wycieczka klasy 3c do Płocka

Już we wtorek 30 maja dzieci z klasy 3c i kilkoro z 4d świętowało Dzień Dziecka. 👍😀
Wraz z paniami Agatą Urbańską, Iloną Radomską i Katarzyną Rutkowską uczniowie wybrali się do Płocka, aby w parku trampolin Adrenalina Park sprawdzić swoje umiejętności ruchowe i aktywnie spędzić czas. 🏀🤸‍♀️🧗Okazało się, że skakanie na trampolinach to nie tylko wysiłek fizyczny ale również super zabawa. W parku trampolin nie tylko skakali na licznych trampolinach, ale nurkowali do basenu z gąbkami, korzystali ze ścieżki akrobatycznej, strefy koszykówki i piłki ręcznej , a na sali ćwiczeń wykonywali trudne ewolucje gimnastyczno- akrobatyczne.
Pobyt a Adrenalina Park stanowił mocną dawkę energii, która potrzebna była do zwiedzania ogrodu zoologicznego.
W pięknych okolicznościach dzieci podziwiały zgromadzone tam z wielu zakątków świata okazy fauny i flory. 🐜🦋🐵🐪🦒🦏
Uczniowie nie tylko zwiedzili zoo, ale również zaliczyli spotkanie “oko w oko” z wężem🐍, znaleźli najstarsze i przytulali najmłodsze zwierzęta płockiego ogrodu🐇🐑. Po całym dniu wrażeń posilili się w restauracji McDonald’s. Zadowoleni i szczęśliwi wrócili do Sierpca, aby zaplanować kolejną wyprawę.