‼️28 kwietnia klasy 4b i 4c pojechały na wycieczkę do Warszawy‼️
Głównym celem była oczywiście świetna zabawa, ale również poznanie świata i nauki. Jednym z lepszych miejsc, żeby to uczynić jest Centrum Nauki Kopernik. Nasi uczniowie chętnie oglądali wystawy, korzystali z interaktywnych stref oraz samodzielnie przeprowadzali eks...


















